Дизайн інтер’єру магазину

Численні дослідження і вчених і практичний досвід показують, що люди охочіше купують в красивих магазинах. Зручне планування, стильне оформлення вітрин та інших частин інтер’єру роблять свою справу. Разом з якісними товарами, сервісом і ціновою політикою вона визначає комерційний успіх магазину.

Ми не можемо зайнятися питаннями продажів, але створення дизайнерського інтер’єру у вашому магазині House Form з радістю візьме на себе.

Замовити дизайн бутика одягу

Продаж дорогих речей – дуже специфічне і непросте заняття. Якісним і привабливим повинен бути не тільки сам товар, а й все, що його оточує. Інтер’єр бутіка одягу – дуже відповідальна і непроста задача для будь-якого дизайнера.

Ми впораємося з вимогами будь-якого замовника, запропонуємо на ваш вибір кілька варіантів стилю, різноманітні ідеї оформлення і сформуємо з них цілісний ансамбль.

shop

У кожної торгової марки і мережі магазинів є свій стиль. Зазвичай його дотримуються при проектуванні дизайну всіх магазинів. Але хіба обов’язково робити все під копірку? Навіть в рамках однієї кольорової гами і з іншими обмеженнями можна створювати неповторні інтер’єри.

Хочете в максимально стислі терміни створити новий вигляд своєї комерційної нерухомості? Звертайтеся до нас за консультаціями і замовляйте розробку дизайн проекту магазину, бутіка або торгового павільйону для вашої компанії.

Розрахунки

Розрахуйте вартість дизайн-проекту прямо зараз

Ваші дані прийняті в обробку

Вкажіть, як Вам повідомити результат розрахунку

Ми дотримуємося конфіденційності відправлених даних