Hi Tech House

Hi Tech House

Липень 2016
Дніпро, Україна
Представлений концептуальний проект котеджу – архітектурна ідея для будівництва будинку. Наповнений природним освітленням, цей будинок відповідає високим стандартам комфорту. Величезні панорамні вікна, що виходять на сторону озера створюють синергію архітектури та природи, дозволяючи будівлі органічно влитися в навколишній ландшафт.
На першому поверсі розташовується кухня-їдальня, яка відокремлена від вітальні каміном, більярдна зона, дві гостьові кімнати, санвузол, технічне приміщення і гараж. Вітражні вікна відкривають прекрасний панорамний вид з кухні-їдальні, вітальні і більярдної зони. Гараж вміщає 2 автомобіля.
Другий поверх – приватна зона. Тут розташовується спальня господарів зі своїм санвузлом і гардеробною кімнатою, дитяча кімната і дитячий санвузол. Відокремлену частину другого поверху представляє простір для активного відпочинку. Тут ми розташували спортзал, з прекрасним видом на пейзаж завдяки панорамному склінню. Також друга зона цього об’ємного простору – це ігрова для дітей, де вони можуть погратися на м’яких матах, піднятися на стінку для скелелазіння, покататися на гойдалках і всіляких гірках.
Будинок в такому концепті підходить дуже сміливим, сучасним і прогресивним людям, які цінують кожну хвилину свого часу і люблять комфорт.

Share:

Розрахуйте вартість дизайн-проекту прямо зараз

Ваші дані прийняті в обробку

Вкажіть, як Вам повідомити результат розрахунку

Ми дотримуємося конфіденційності відправлених даних