Modern century AP-83 HRV

Modern century AP-83 HRV

Травень, 2019
Хорватія

 

Цей проект створювався в трьох країнах: будинок знаходиться в Хорватії, замовниця – в Швейцарії, я і моя команда – в Україні. І такі відстані зовсім не завадили нам створити гарний, функціональний, а головне зручний для клієнта Дім.
В анкеті клієнта замовниця позначила улюблені стилі: loft і mid century style. Але нам хотілося зробити інтер’єр не таким похмурим і холодним як в стилі лофт (ще й тому що природного освітлення досить мало) і не таким «бабусиним» і застарілим як 50-60-ті роки. Замовники – молода пара і перш за все ми хотіли зробити комфортний для них інтер’єр. Бюджет ремонту був невеликий – це будинок, в якому пара зрідка проводить уік-енд і вони не хотіли понад великих витрат. Але навіть з такими завданнями у нас вийшов відмінний результат.
Ми взяли окремі елементи цих стилів і гармонійно застосували в інтер’єрі.
Всі матеріали ми підбирали з урахуванням можливості придбати їх в Хорватії або Швейцарії. Те ж стосується і меблів, світильників, кухні. Узгоджували кожен етап.
Ми всі отримали задоволення від створення цього проекту. І, я вважаю, з такими позитивними емоціями і повинен створюватися Щасливий Дім.

Share:

Розрахуйте вартість дизайн-проекту прямо зараз

Ваші дані прийняті в обробку

Вкажіть, як Вам повідомити результат розрахунку

Ми дотримуємося конфіденційності відправлених даних