ЩО МИ РОБИМО

Архітектура

Головна

Головний принцип роботи над архітектурними проектами – коректне поєднання інженерних і дизайнерських рішень. Послуга архітектурного проектування передбачає створення самої будівлі – основи, яка в майбутньому доповнюється інтер’єром. Вона включає в себе розробку ескізного проекту, а також робочих креслень. Ми проектуємо будинок в залежності від його локації, щоб споруда гармонійно вписувалась у навколишнє середовище.

Дизайн інтер'єрів

Головна

Наша студія займається створенням унікального дизайну інтер’єрів квартир, приватних будинків, ресторанів, офісних будівель та інших приміщень. Ми втілюємо у життя будь-які побажання клієнта, керуючись власним досвідом і використовуючи креативні ідеї. Наша студія розробляє інтер’єр як з урахуванням естетики, так і функціональності. Кожен квадратний метр приміщення і кожна деталь повинна грати певну роль – це запорука успіху будь-якого сучасного дизайну.

Предметний дизайн

Головна

Завдяки неординарному дизайну предметів інтер’єру будь-яке приміщення набуває індивідуальності. Адже саме дрібниці збагачують інтер’єр квартири і надають йому певний шарм. Ми не боїмося експериментувати і готові поєднувати дивовижні речі для розробки ідеальних меблів та аксесуарів. Ми створюємо унікальний декор інтер’єру, який буде відображати ваш характер і стиль життя.

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

  • Зустріч та
    Договір
  • Ідея та
    Концепція
  • Творчість та Проектування
  • Будівництво та комплектація

Будь-яка плідна співпраця починається з обговорення умов і укладення договору. На першому етапі затверджується бюджет, в рамках якого буде здійснюватися дизайн-проект. Також обговорюються терміни і графік. Потім наша команда здійснює виїзд на об’єкт, де проводяться всі необхідні виміри. Досягнувши повного взаєморозуміння, ми починаємо роботу над дизайн-проектом, а вам залишається лише дати «зелене світло».

Дізнавшись все про ваші уподобання, команда починає працювати над базовою концепцією. Ми пропонуємо сміливі ідеї і на кожен дизайн-проект дивимося абсолютно по-новому. Враховуючи всі вимоги і побажання, ми розробляємо оптимальне об’ємно-планувальне рішення для створення ергономічного та функціонального простору. Нарешті, відбувається ретельний підбір стилю інтер’єру, який найбільш вдало відображатиме вашу індивідуальність.

На цьому етапі наша команда займається ретельним вивченням проекту, а також яскравою і реалістичною візуалізацією. Завдяки цьому ви поглянете на свій майбутній будинок ще до того, як його буде побудовано. Працюючи над дизайн-проектом, ми надихаємось не тільки класичними рішеннями, а й новинками дизайн-індустрії. Саме на цьому етапі відбувається найцікавіше – підбір меблів, предметів інтер’єру, шпалер, кахельної плитки і багато чого іншого. А після закінчення проектування, ви отримаєте детальні робочі креслення, зрозумілі будь-якому будівельнику.

Ми відповідально ставимося до наших проектів і уважно стежимо за їх реалізацією. Тому під час будівництва та оздоблення приміщень здійснюється авторський нагляд. Наша команда співпрацює з різними фабриками і підрядниками, які зможуть створити ексклюзивні меблі та предмети інтер’єру. До того ж ми надаємо консультації з придбання будівельних матеріалів та вибору бригади. Завдяки цьому всі ваші ідеї будуть втілені в життя, а будівельні роботи – виконані в кращому вигляді.

ВІДГУКИ

Розрахуйте вартість дизайн-проекту прямо зараз

Ваші дані прийняті в обробку

Вкажіть, як Вам повідомити результат розрахунку

Ми дотримуємося конфіденційності відправлених даних