21
Mar

Творчий вечір з архітектором Паоло Дзекіні

Паоло Дзекіні – архітектор і дизайнер світового рівня, засновник і генеральний директор студій D1 Interior Design (Італія) і D2 Interior Design (Росія). Вищу освіту Паоло здобув у Великобританії в Університеті Вестмінстера на факультеті архітектури.

Паоло привідкрив завісу власного ремесла – біля витоків компанії відомого дизайнера стоїть дідусь, який заснував компанію в 1951 році, Паоло – власник компанії в третьому поколінні. Його професійний досвід має глобальний, міжнародний масштаб – реалізовані проекти пана Дзекіні можна знайти в будь-якій частині світу.

– Наші салони створені для клієнтів з високим рівнем не тільки доходу, але і смаку, – каже Паоло Дзекіні. – Компанія тісно співпрацює з маркою «MinottiСucinе», і іншими – всього їх більше двохсот – компаніями, що представляють провідні італійські бренди. Всіх нас пов’язує однакове ставлення до концептуального рівня опрацювання інтер’єрів. Запропоновані рішення, відображають статус нашого клієнта. Високий рівень заданий і стилем, і якістю меблів, і спектром наших послуг і можливостей.

Маючи в своєму розпорядженні власне виробництво, компанія створює унікальні меблі з найвищим рівнем якості з таких матеріалів, як натуральний камінь (онікс, лабрадорит, мармур), кришталь, а також ріг, шкіри ската, алігатора або вугра. Фахівці і майстри компанії постійно розширюють спектр можливостей, надаючи меблям та предметам інтер’єру неповторний вигляд: шукають нові способи лакування, винаходять варіанти надання шкірі перламутрового світіння.
Пропонований дизайн інтер’єрів включає в себе зразки меблів знакових брендів, таких як Baxter, Minotti Imbottiti, Baker, Donghia, Giorgetti, Promemoria і неповторні індивідуальні вироби, виконані в єдиному екземплярі. Предмети меблів і декоративні елементи з оніксу і інших напівкоштовних каменів, зазвичай забезпечені внутрішньою підсвіткою, яка підкреслює неповторний живий малюнок каменю. А підібраний до нього в унісон малюнок дерева створює особливий ритм простору.

Паоло Дзекіні розповів про сучасні тенденції в міжнародному дизайні інтер’єру, поділився дизайнерським досвідом на прикладі своїх останніх проектів, розповів про стилі мінімалізм, англійська класика і ар-деко, що знаходяться на піку популярності в Європі.
Простота прямих ліній і форм доповнюється натуральними матеріалами еліт класу, які надають простоті розкіш.

Після презентації можна було особисто поставити запитання відомому дизайнерові. На питання про особливості спілкування з замовниками, Паоло відповів просто: “You must be yourself!”
На його думку, одним з найважливіших складових дизайнерського ремесла є побудова відносин із замовником – “дизайнер повинен зрозуміти, відчути, що замовник хоче отримати!”
Він дотримується таких принципів: “Для мене замовник – така ж людина, як і я, – не ставте себе нижче замовника. Зберігайте свою репутацію. Але при цьому не ставте себе і вище “.
“Важливо бути вільним і робити те, що ви любите.”
А також виділив кілька основних напрямків в роботі успішного дизайнера:
• Не потрібно відокремлювати історію від архітектури, читайте книги з архітектури, історія навчить вас багатьом речам!
• Подорожуйте! Без цього ви не зрозумієте справжню архітектуру і дизайн!
• Звертайте увагу на деталі! Вони, в тому числі, в історичних музеях і галереях сучасного дизайну.
Інтер’єри – це не тільки меблі і стеля, це ціла концепція життя, її стиль! Це деталі, які показують людей, які будуть тут жити, включаючи запахи і кольори, що передають почуття. “