26
Feb

Чому дизайн інтер’єру варто довірити професіоналам?

Людину судять не тільки по одягу, але й по її оселі. Адже те, як облаштований будинок, говорить про його господаря дуже багато. На жаль, не кожен здатен обставити приміщення так, щоб воно виражало індивідуальність власника і повністю задовольняло повсякденні потреби. Кращий вихід – звернутися до фахівців.

Професійний дизайнер знає все про вплив інтер’єру квартири на людину. Кожна деталь має значення – колір шпалер, розташування ліжка, освітлення та інше. І якщо всі елементи підібрані вірно, господар будинку буде відчувати себе максимально комфортно і затишно.

Грамотне планування – запорука комфортного життя

Саме з планування приміщення та організації внутрішнього простору починається робота над інтер’єром будинку. Коли мова йде про комфорт людини, планування має першорядне значення. Особливо це стосується невеликих квартир.

Чим менше площа житлового приміщення, тим більше ризик захворювань нервової системи. Досвід професійного архітектора і дизайнера допоможе зробити затишне житло навіть з дуже тісного приміщення. Для цього використовуються різноманітні прийоми, в тому числі – способи візуального розширення простору (дзеркала, заміна стін прозорими перегородками і т. п.).

Важливість кольорового рішення

Психологами доведено, що колір впливає на людину – його сприйняття, настрій, психологічний стан. Але навіть найпривабливіша комбінація кольорів в інтер’єрі може виявитися провальною. Причина тому – невідповідність кольорового оформлення кімнати з характером і стилем життя людини.

Наприклад, червоний чинить активний вплив, що стимулює нервову систему. Тому не рекомендується оформляти інтер’єр в яскраво-червоних відтінках, якщо в цьому приміщенні живуть трудоголіки. Для таких людей червоний колір в умовах постійного стресу буде дратівливим фактором.

Управління енергетичними потоками

Гармонія з природою – один з найважливіших факторів, який варто враховувати при облаштуванні будинку. Якщо все зроблено правильно, можна налаштувати енергетичні потоки, що пронизують весь наш світ, «працювати на вас».

Існує кілька відомих вчень про освоєння простору, що дозволяють поліпшити життя людини, удосконаливши його будинок. Одне з найпопулярніших – Васту-шастра. Вчення спрямоване на те, щоб забезпечити людині мир і процвітання, залучити удачу. Тільки досвідчені фахівці знають, як створити інтер’єр, слідуючи постулатам цієї індійської філософії.

Вплив інтер’єру квартири на людину не викликає сумнівів. Звичайно, можна покластися на власні вміння та смак. Але результат не буде настільки вражаючим, як коли облаштуванням квартири займається професійний дизайнер.